• AUDIO, VIDEO

AUDIO, VIDEO

Spôsob zobrazenia

 

Stránky:
zotriediť podľa: NázovCena
Yamaha STAGEPAS 600BT Novinka

Yamaha STAGEPAS 600BT

Popis:
PA zostava, 2 pasívne reproboxy so zabudovaným powermixom (odnímateľným), BLUETOOTH input, výkon 2x340W, 2-pásmové s basreflexom; 10"LF+1"HF, 4mic + 3stereo line, phantom, digitálny SPX reverb, 2x 6m reprokáble, feedback-suppressor,
výrobca:
Yamaha
999,00 €
YAMAHA NS-SW1000 BLACK Novinka

YAMAHA NS-SW1000 BLACK

Popis:
1000W, 30cm reproduktor vystužený kevlarovým vláknom, dvojitý feritový mangnet, technológia A-YSTII, unikátny tvar Bass nátrubku, 19kg
výrobca:
Yamaha
1 599,00 €
YAMAHA RX-V385 BLACK Novinka

YAMAHA RX-V385 BLACK

Popis:
5 × 100W, diskrétny zosilňovač, HDMI (4 in / 1 out), HDCP 2.2, USB, Bluetooth, Dolby TrueHD a DTS-HD, 192 kHz / 24-bit Burr Brown D / A, FM tuner s RDS, 4K / 60p , 4K video upscaling pre HDMI vstup, YPAO, ECO mode, Bluetooth in / out, 7,4 kg
výrobca:
Yamaha
369,00 €
YAMAHA MusicCast YSP-5600 Novinka

YAMAHA MusicCast YSP-5600

Popis:
Zvukový projektor s DTS:X ,7.1.2, 44×2W+2×20W, HDMI 4/1, 4K, WiFi, Bluetooth, DLNA, Spotify, MusicCast, LAN, Subwoofer out, OPT in, COAX in.
3D reprodukcie zvuku, ekvivalentné 7.1.2 kanálom, realizovaná pomocou jedinečnej technológie Digital Sound Projector spoločnosti Yamaha, ktorá vám umožní vychutnávať si filmy a hudbu s napínavým 3D priestorovým zvukom..
Funkcia MusicCast vám umožňuje vychutnať si rôznorodý zvukový obsah v celom dome pomocou exkluzívnej aplikácie. To všetko vám prináša zvukový projektor YSP-5600. .
Skutočná 3D reprodukcie priestorového zvuku, realizovaná v jedinej jednotke technológií digitálneho priestorového projektora. Vo vnútri prednej mriežky jednotky je 44 presne vypočítaných a umiestnených reproduktorov. Pre vytvorenie 7kanálových zvukových lúčov (predný ľavý / pravý, priestorový ľavý / pravý, výškový ľavý / pravý) je každý z reproduktorov ovládaný individuálnym oneskorením a je poháňaný vlastným nezávislým zosilňovačom. Tieto lúče sú premietané na steny a strop, aby sa presne odrážali do posluchovej polohy. To vytvára rovnaký zvuk ako skutočné nástenné a stropné reproduktory - nie je to žiadny virtuálny zvuk, ale skutočná reprodukcie priestorového 3D zvuku. .
Zahŕňa prvý YSP k vytvoreniu výškového kanálu pomocou zvukových lúčov zo špecifickej radu reproduktorov. Prehrávanie výškového zvukového kanálu je realizované umiestnením šiestich radov reproduktorov na každom konci jednotky (celkom 12). Pre tieto reproduktory sa používajú jednotky s priemerom 28 mm. .
Reprodukcia zvukového poľa je presne ako zo skutočných reproduktorov, takže získate skvelý zvuk, bez toho aby ste sa museli obťažovať montážou reproduktorov. Polohy výškového kanálu je možné presne prispôsobiť tak, aby zodpovedali posluchovej pozícii..
Pre reprodukciu najnovších formátov priestorového zvuku, ako sú Dolby Atmos a DTS: X, je vzťah medzi počúvaním pozíciou a umiestnením výškového kanála veľmi dôležitý, pre vernú reprodukciu zvukového priestoru. YSP-5600 nastaví uhol zvukového lúča namiereného na strop, ktorý umožňuje prispôsobenie polohy výškového kanála posluchovej pozícii manuálne alebo automaticky. .
Dokonca aj keď sa zmení pozícia počúvania vzhľadom k displeju, získate efekt výškového kanálu pre prirodzený 3D priestorový zvuk. Dialogue Lift zaisťuje správnu orientáciu dialógu. YSP-5600 má funkciu Dialogue Lift (nastaviteľnou v troch krokoch), ktorá spôsobuje, že odrazené lúče z radu reproduktorov zvyšujú viditeľnú výšku dialógu na príslušnú úroveň na obrazovke. Vychutnáte si zvuky a obrázky, ktoré sú dokonale zladené, rovnako ako v kine. Kompatibilný s novými formátmi Dolby Atmos a DTS: X. Model YSP-5600 podporuje Dolby Atmos a DTS: X, najnovšie formáty priestorového zvuku..
Podporuje vlastný režim od Yamahy CINEMA DSP 3D. Originálne režim od Yamahy CINEMA DSP 3D vytvára bohatý priestorový priestor. Model YSP-5600 podporuje túto funkciu pomocou špeciálnej rady reprosústav pre vytváranie zvislých lúčov. Môžete si vychutnať pocit živého vystúpenia so štandardnými zvukovými formátmi a kombinovať tento efekt s Dolby Atmos alebo DTS: X, aby ste dosiahli prirodzenejšie expanzie 3D priestorového zvuku. Zvoľte jeden zo štyroch režimov počúvania, ktoré zodpovedajú vášmu scenári. Model YSP-5600 je vybavený štyrmi režimami počúvania: 3D Surround, ktorý ovláda päť horizontálnych lúčov a dva vertikálne lúče, čím vytvorí ekvivalent až 7.1.2-kanál. trojrozmerného zvukové pole. Surround, ktorý používa päť vodorovných lúčov k normálnemu výkonu 5.1kanál. priestorového prehrávania. Stereo, ktorý využíva špeciálny reproduktor s vertikálnym lúčom ako výškový reproduktor, pre vytváranie vysoko kvalitného dvojkanálového stereo zvuku z audio zdrojov. Target, ktorého cieľom je monofónny jasná reč. V režime 3D Surround môžete voliť režim CINEMA DSP 3D, zatiaľ čo v režime Surround môžete voliteľne vybrať CINEMA DSP. .
MusicCast. MusicCast je nová revolúcia v sieťovom zvuku, môžete používať všetky vaše produkty MusicCast spoločne alebo samostatne, je to úplne na vás. Ovládajte to, všetko z jednej aplikácie, navrhnuté tak, aby bola intuitívne, rýchla a jednoduchá. Používajte soundbar, bezdrôtový reproduktor, AV receiver, HiFi audio, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje, mixujte a spájajte a potom rozšírte systém MusicCast. MusicCast rozširuje možnosti zábavy. MusicCast využíva vysoko výkonnú bezdrôtovú sieť, ktorá poskytuje hudbu a zábavu. Umožňuje streamovať digitálne hudobné obsah z vášho smartphonu, PC alebo NAS do ďalších zariadení MusicCast vo vašej domácnosti. Môže tiež zdieľať hudbu z externých zariadení, napríklad televízor alebo Blu-ray Disc prehrávač, pripojené k YSP-5600. Audio obsah zo smartfónu alebo tabletu, pripojených pomocou technológie Bluetooth, možno tiež streamovať do zariadenia MusicCast vo viacerých miestnostiach. Naviac je podporovaná široká škála zdrojov zvuku vrátane MP3, WMA, AAC, Apple Lossless, WAV, FLAC a AIFF. .
Control App pre jednoduché ovládanie. Aplikácia MusicCast Controller je možné používať s jediným produktom MusicCast alebo s niekoľkými produktmi MusicCast. Aplikácia obsahuje krásne navrhnutý displej, ktorý môžete prispôsobiť Vášmu vkusu. Obsluha vyžaduje jednoduché poklepanie na displej, takže je veľmi ľahké vychutnať si hudbu, ktorú chcete počuť. .
Výstup Bluetooth pre pohodlný streaming hudby. YSP-5600 je vybavený najnovšou technológiou Bluetooth, takže bezdrôtové ovládanie je pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Môžete streamovať hudbu z YSP-5600 do Bluetooth slúchadiel pre súkromný počúvanie alebo do Bluetooth reproduktorov. Streamingové služby ponúkajú obrovský výber posluchových možností. Podpora hudobných streamingových služieb Spotify, Juke a Napster znamená, že si môžete užiť širokú škálu hudobného obsahu. Podpora databázy vTuner rozhlasových staníc ďalej umožňuje vychutnať si prenos internetových rádií z celého sveta. Bezdrôtové streamovanie hudby cez Bluetooth alebo AirPlay. Vychutnajte si hudbu z vášho smartphonu alebo tabletu bezdrôtovo pomocou pripojenia Bluetooth. Môžete tiež využiť pohodlnú funkciu AirPlay na bezdrôtové streamovanie hudby z iPhone alebo iPadu. Eco Design..
Všetky modely kompatibilné so službou MusicCast sú vybavené režimom pohotovostného režimu, ktorý dosahuje nízkej spotreby elektrickej energie nižšia ako 3 W. YSP-5600 je ešte o krok ďalej, v pohotovostnom režime má dokonca spotrebu energie nižšia ako 1,6 W. HDMI terminál a 4K Ultra HD plná podpora s 4K60p, HDCP2.2. Model YSP-5600 podporuje najnovšie štandardy HDMI. Vďaka prenosu 4K videa pri rýchlosti 60 snímok za sekundu si môžete plnohodnotne vychutnať vysokú kvalitu videa 4K bez degradácie. Dodržiava tiež normu ochrany autorských práv HDCP2.2 pre 4K prenos videa. Súčasťou je bezdrôtový subwoofer kit. Dodávaný kit SWK-W16 je možné pripojiť k jednotke subwooferu, k bezdrôtovému spojenie. Nebudete potrebovať žiadne drôty medzi jednotkou a subwooferom, čím zvyšujete možnosti rozvrhnutia systému. Ostatné pozoruhodné funkcie: Clear Voice umožňuje ľahko počuť dialógy a rozprávanie Music Enhancer zlepšuje zvuk komprimovaných zdrojov Adaptívne DRC umožňuje nastavenie hlasitosti a dynamického rozsahu Výstupný terminál subwoofera na rozšírenie systému
výrobca:
Yamaha
1 639,00 €
YAMAHA A-S3000 SILVER Novinka

YAMAHA A-S3000 SILVER

Popis:
2×170 W, plne symetrický dizajn, XLR konektory, VU metre, vysoko kvalitné elektronické ovládanie hlasitosti, diskrétne PHONO zosilňovač, 24,6?Kg
výrobca:
Yamaha
4 799,00 €
YAMAHA R-N803D Black Novinka

YAMAHA R-N803D Black

Popis:
Zvuk s úžasnou hudební věrností. Dokonalé spojení tradičních a inovačních technologií. Vychutnejte si naplno veškerý hudební obsah – k vaší naprosté spokojenosti. • 160 W x 2 (4 ohmy, 1 kHz, 0,7 % THD) • 100 W x 2 (Min. RMS výkon 8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz0,019 % THD) • ESS SABRE 9006AS 192 kHz / 24 bitů DAC • FLAC, WAV, AIFF 192 kHz / 24 bitů, Apple Lossless 96 kHz / 24 bitů, DSD 5,6 MHz, PCM 192 kHz / 24 bitů • speciálně vyrobený transformátor 505,20 VA, blokové kondenzátory 12.000 uF / 71 V • praktická kontrola spouštění • DAB/DAB+ • 192 kHz / výpočet ekvalizéru s 64bitovou přesností, technologie ovládání odrazu zvuku YPAO-R.S.C. [Reflected Sound Control])
výrobca:
Yamaha
799,00 €
YAMAHA TT-N503 MusicCast VINYL 500 black Novinka

YAMAHA TT-N503 MusicCast VINYL 500 black

Popis:
Yamaha TT-N503 MusicCast Vinyl 500 je špeciálny gramofón s krásnym, lesklým bielym lakom. Kombinuje analógový prehrávač vinylových platní a funkcie digitálneho streamingu zvuku. Prostredníctvom služby MusicCast prehrávač komunikuje bezdrôtovo so zosilňovačmi Yamaha MusicCast, zvukovými projektormi a bezdrôtovými reproduktormi. Týmto spôsobom spoločnosť Yamaha vytvorila tento výnimočný MusicCast Vinyl 500 na bezproblémové zlúčenie analógového a digitálneho hudobného sveta. S touto technológiou Yamaha spĺňa požiadavku na vysokokvalitné prehrávače a kombinuje to s ľahkosťou, ktorú technológia MusicCast pridáva do praxe. WiFi pripojenie s podporou pásma 2,4 GHz a 5 GHz zaisťuje výnimočnú kvalitu zvuku.
výrobca:
Yamaha
599,00 €
Yamaha STAGEPAS 400BT Novinka

Yamaha STAGEPAS 400BT

Popis:
PA zostava, 2 pasívne repro so zabudovaným powermixom, BLUETOOTH input, 2x 6m reprokáble, 4mic + 2stereo line, 2x200W, digitálny reverb, feedback-suppressor
výrobca:
Yamaha
699,00 €
YAMAHA NS-SW200 PIANOBLACK Novinka

YAMAHA NS-SW200 PIANOBLACK

Popis:
Advanced YST II, 130W, repro 20cm, rozsah 28 - 200 Hz, 290×306Ohm351 mm, váha 11, 2 kg.
výrobca:
Yamaha
319,00 €
YAMAHA RX-V385 TITAN Novinka

YAMAHA RX-V385 TITAN

Popis:
5 × 100W, diskrétny zosilňovač, HDMI (4 in / 1 out), HDCP 2.2, USB, Bluetooth, Dolby TrueHD a DTS-HD, 192 kHz / 24-bit Burr Brown D / A, FM tuner s RDS, 4K / 60p , 4K video upscaling pre HDMI vstup, YPAO, ECO mode, Bluetooth in / out, 7,4 kg
výrobca:
Yamaha
369,00 €
Stránky:

Partneri

 
 
    
 
     
 
------------------------------------------
 
 
 
      
 
--------------------------------------------------
  
   
-------------------------------------------------
 
   
 
 
Košík 0 ks 0 €
Počet kusov: 0
Cena s DPH: 0 €

Tento výrobok bol pridaný do vášho košíka

Navrch stránky