......SME KAMENNÁ PREDAJŇA
FUNGUJÚCA OD ROKU 1 9 9 1 .......

4K UHD sateliné prijímače LINUX

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

4K UHD sateliné prijímače LINUX

VU+ DUO 4K SE(1x Duálny satelitný FBC - S2/S2X tuner)

Vu+ DUO 4K SE vo verzii s duálnym satelitným DVB-S2X tunerom (2x satelitný DVB-S2X + 6x virtuálny tuner). Vu+ DUO 4K SE je 4K prijímača s UHD rozlíšením 2180p a s najnovšími obrazovými normami pre 4K - HDR10 a HLG. Predný panel je vybavený farebným LCD displejom vo veľkosti 3,5" palca s funkciou Mini TV a dotykovými tlačidlami ovládania hlasitosti a prepínania programov. Ďalej obsahuje zabudovanú čítačku kariet a dva CI sloty pre vloženie prístupového dekódovacieho modulu. Prijímač využíva najvýkonnejší štvorjadrový procesor v modeloch Vu+ s frekvenciou 1,5 GHz doplnený o operačnú pamäť 3GB LPDDR4 a flash pamäť 4GB eMMC. Pre nahrávanie máte možnosť vloženia pevného disku 2,5" s max. kapacitou do 4TB vo výmeniteľnom šuflíku, ktorý sa nachádza na zadnej strane prijímača. Možnosť osadenia až dvoch vymeniteľných FBC tunerov (slot A - osadený satelitným FBC tunerom, slot B - voľný slot pre další FBC tuner). Pre pripojenie k internetovej sieti má prijímač zabudovaný gigabitový ethernet, taktiež je možné ho pripojiť k internetu pomocou zabudovanej WiFi. Prijímač disponuje aj zabudovaným Bluetooth adaptérom, ktorého využitie je na Bluetooth diaľkové ovládanie alebo pripojenie Bluetooth Audio zariadenia. Okrem HDMI 2.0 výstupu má prijímač aj HDMI IN konektor pre pripojenie externého zariadenia s HDMI pripojením (XBOX ONE, PS4, DVD a pod.). K pripojeniu USB komponentov má Vu+ DUO 4K SE zabudované dva vysokorýchlostné USB porty 3.0 a jeden 2.0 USB port. Podpora pre obraz v obraze - QUAD PIP
399 s DPH
332,50 € bez DPH
Obj. čislo: VU+ DUO 4K (1x Duálny satelitný FBC - S2/S2X tuner

4K UHD sateliné prijímače LINUX

VU+ UNO 4K SE (1x Duálny satelitný FBC tuner DVB-S2X)

Vu+ Uno 4K SE je nový model 4K prijímača s UHD rozlíšením a najnovšími obrazovými normami HDR10 a HLG. Prijímač je vybavený LCD displejom 2,4" palca a vysokým výkoným dvojjadrovým ARM procesorom s frekvenciou 1,7 GHz(12000 DMIPS) doplnený o 2GB DDR4 operačnej pamäte a 4GB flash pamäte eMMC. Okrem 2,4" LCD displeja, ktorý disponuje aj funkciou Mini TV má VU+ UNO 4K SE možnosť vloženia pevného disku s veľkosťou 2,5" do výmenného šuflíka, ktorý sa nachádza na zadnej strane prijímača. Vo VU + UNO 4K SE je k dispozícii jeden vymeniteľný tuner FBC DVB-S2X. Prijímač ma zabudovanú jednu čítačku kariet a jeden CI slot pre vloženie CI dekódovacieho modulu. Pre pripojenie k internetovej sieti má prijímač zabudovaný gigabitový etherrnet, taktiež je možné ho pripojiť k internetu pomocou wifi USB adaptéru. Okrem HDMI 2.0 výstupu má prijímač aj HDMI IN konektor pre pripojenie externého zariadenia s HDMI pripojením (XBOX, PSP, DVD a pod.). K pripojeniu USB komponentov má VU+ UNO 4K SE zabudované dva vysokorýchlostné USB porty 3.0.


› 1 x Duálny satelitný FBC tuner DVB-S2X


› 1 x čítačka kariet


› 1 x CI slot


› 2 x HDMI 2.0 In/Out


› 1 x RS232 cez RJ11 konektor


› 2 x USB 3.0 (zadný panel)


› 1 x Gigabit sieťová karta


› 1 x S/PDIF optický digitálny audio výstup


› 1 x Dual Core ARM V7, 2GB RAM a 4GB Flash


› Možnosť osadiť 2.5" SATA - HDD (Detachable)


› Mediaplayer, Plugins - Kodi, YouTube, ČSFD, Samba, DLNA, Transcoding...


› Mediaplayer so širokou podporou audio a video formátov


› Aplikácie pre iOS a Android
› Prepnutie programu pod 1 sekundu
299 s DPH
249,17 € bez DPH
Obj. čislo: VU+ UNO 4K SE (1x Duálny satelitný FBC tuner DV

4K UHD sateliné prijímače LINUX

VU+ ZERO 4K (1x Single DVB-S2X tuner)

VU + Zero 4K je cenovo najdostupnejší satelitný prijímač s UHD rozlíšením (4K) z dielne VU+. Zariadenie ponúka po prvýkrát tuner DVB-S2X a je preto pripravený na budúcnosť vysielania aj v tejto norme. Digitálny satelitný prijímač pre programy UHD a HD TV a rozhlasové programy. Obsahuje jednu čítačku kariet a aj CI slot pre vloženie dekódovacieho modulu. Srdcom prijímača je procesor ARM DualCore s výkonom 2x 1500 MHz. Flash pamäť má úctyhodných 4 GB eMMC a operačnú pamäť RAM 2GB DDR4. Tuner je jeden, umožnuje príjem v normách DVB-S, DVB-S2 a aj DVB-S2X. Ide o semi tuner, takže v rámci jednej frekvencie (trasnpondéru), dokáže nahrávať viac staníc súčastne. Na zadnej strane nechýba ethernet port, HDMI 2.0, USB port USB 2.0 a port pre pripojenie externého IR čidla. Možnosť doloženia externého PVR Kitu pre nahrávanie na inetrné úložisko HDD.


› 1 x vstavaný DVB-S2X tuner

› 1 x čítačka kariet

› 1 x CI slot

› 1 x HDMI 2.0

› 1 x RS232 cez RJ11 konektor

› 1 x USB 2.0 (zadný panel)

› 1 x sieťová karta

› 1 x S/PDIF optický digitálny audio výstup

› 1 x Dual Core ARM, 1GB RAM a 4GB Flash

› Nahrávať programy na externý alebo sieťový HDD

› Mediaplayer, Plugins - Kodi, YouTube, ČSFD, Samba, DLNA,...

› Mediaplayer so širokou podporou audio a video formátov

› Aplikácie pre iOS a Android

› Prepnutie programu pod 1 sekundu
179 s DPH
149,17 € bez DPH
Obj. čislo: VU+ ZERO 4K (1x Single DVB-S2X tuner)

4K UHD sateliné prijímače LINUX

PVR KIT pre VU+ ZERO 4K

Externý PVR Kit pre VU+ Zero 4K. Možnosť vloženia 2,5" HDD.
39 s DPH
32,50 € bez DPH
Obj. čislo: PVR KIT pre VU+ ZERO 4K
Produkty: 4 | Aktuálna strana: 1/1
 • Telefonické objednávky
        0905 611618

   

 • Doprava poštou zadarmo
  -  objednávky nad 50 €
 • Doprava UPS zadarmo
  -  objednávky nad 100 €
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Väčšina tovarov

     SKLADOM