......SME KAMENNÁ PREDAJŇA
FUNGUJÚCA OD ROKU 1 9 9 1 .......

Menu

Homatics Box HD Android TV

69 s DPH 57,50 € bez DPH
Homatics Box HD patrí medzi najvýkonnejšie HD multimediálne zariadenia na trhu, ktorý z obyčajnej TV spraví výkonný smart TV. Operačným systémom je oficiálny Android TV 11. V tomto malom zariadení sa skrýva výkonný procesor Amlogic S805X2, ktorému robí podporu 1,5GB DDR RAM a až 32GB eMMC Flash.

Homatics Box HD poteší vynikajúcou výbavou a konektivitou akou je aj Ethernet konektor, USB Type C, 2x USB 2.0, S/PDIF optický digitálny audio výstup, čítačku pre MicroSD karty...

Obsahuje hlasového asistenta Google, predinštalovaný YouTube, Netflix, Google play obchod, Prime Video, zabudovaný chromecast a podporuje najpoužívanejšie aplikácie ako napríklad KODI, HBO GO, Antik TV, Magio GO, Skylink a ďalšie. Bluetooth diaľkové ovládanie slúži aj ako mikrofón pre hlasového asistenta Google.

Kľúčové vlastnosti:


- Výkonný multimediálny prehrávač
-Oficiálny Android TV 11
-Výkonný procesor Amlogic S805X2
-Podpora kodeku AV1
-1,5GB RAM
-32GB eMMC Flash
-slot pre MicroSD karty - pre rozšírenie internej pamäti
-1x USB Type-C
-. 2x USB 2.0
- Wi-Fi 5 (2.4GHz / 5GHz)
- Bluetooth 5.0
- Ethernet konektor
- S/PDIF optický digitálny audio výstup
Výrobca:
Naposledy navštívené

Homatics Box HD Android TV

Homatics Box HD patrí medzi najvýkonnejšie HD multimediálne zariadenia na trhu, ktorý z obyčajnej TV spraví výkonný smart TV. Operačným systémom je oficiálny Android TV 11. V tomto malom zariadení sa skrýva výkonný procesor Amlogic S805X2, ktorému robí podporu 1,5GB DDR RAM a až 32GB eMMC Flash. Homatics Box HD poteší vynikajúcou výbavou a konektivitou akou je aj Ethernet konektor, USB Type C, 2x USB 2.0, S/PDIF optický digitálny audio výstup, čítačku pre MicroSD karty... Obsahuje hlasového asistenta Google, predinštalovaný YouTube, Netflix, Google play obchod, Prime Video, zabudovaný chromecast a podporuje najpoužívanejšie aplikácie ako napríklad KODI, HBO GO, Antik TV, Magio GO, Skylink a ďalšie. Bluetooth diaľkové ovládanie slúži aj ako mikrofón pre hlasového asistenta Google.
Kľúčové vlastnosti:
- Výkonný multimediálny prehrávač -Oficiálny Android TV 11 -Výkonný procesor Amlogic S805X2 -Podpora kodeku AV1 -1,5GB RAM -32GB eMMC Flash -slot pre MicroSD karty - pre rozšírenie internej pamäti -1x USB Type-C -. 2x USB 2.0 - Wi-Fi 5 (2.4GHz / 5GHz) - Bluetooth 5.0 - Ethernet konektor - S/PDIF optický digitálny audio výstup
 • Telefonické objednávky
        0905 611618

   

 • Doprava poštou zadarmo
  -  objednávky nad 100 €
 • Doprava UPS zadarmo
  -  objednávky nad 300 €
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Väčšina tovarov

     SKLADOM